ویزای دبی | فوری + پایین ترین قیمت | شرایط و مدارک ۲۰۲۳

در سریع ترین زمان قبل سفر، ویزای خود را دریافت نمایید

ویزای توریستی امارات
برای خرید
گزینه ها را انتخاب کنید
اطلاعات
 • زمان برگزاری : در ایام غیر تعطیل ایران و امارات
 • امکان کنسلی : ندارد

جزییات خرید

قبل از خرید از گزینه های آن مطلع شوید
ویزای توریستی ۱۴ روزه عادی
 • مدت اقامت: ۱۴ روز
 • اعتبار ورود: ۲ ماه
 • زمان صدور: 2 تا ۵ روز
ویزای توریستی ۱۴ روزه عادی کودک
 • مدت اقامت: ۱۴ روز
 • اعتبار ورود: ۲ ماه
 • زمان صدور: 2 تا ۵ روز
 • مناسب برای افراد زیر 18 سال
ویزای توریستی ۱۴ روزه فوری
 • مدت اقامت: ۱۴ روز
 • اعتبار ورود: ۲ ماه
 • زمان صدور: ۵ تا ۴۸ ساعت
ویزای توریستی 30 روزه
 • مدت اقامت: ۳۰ روز
 • اعتبار ورود: ۲ ماه
 • زمان صدور: 2 تا ۵ روز
 • یکبار ورود
ویزای توریستی 60 روزه
 • مدت اقامت: 58 روز
 • اعتبار ورود: ۲ ماه
 • زمان صدور: 2 تا ۵ روز
 • یکبار ورود
بیمه مسافرتی
 • بیمه امارات متحده عربی
 • قابل خرید همراه ویزای توریستی

قوانين

قبل از خرید محصول لطفا قوانین مربوط به آن را مطالعه نمایید

برای اخذ ویزای توریستی دبی مدارک زیر مورد نیاز می‌باشد:

 • اسکن رنگی از اصل پاسپورت (صفحه اول) با اعتبار حداقل 7 ماه
 • اسکن رنگی از شناسنامه (صفحه اول)
 • اسکن رنگی از کارت ملی (هر دو طرف)
 • ۱ قطعه عکس رنگی پرسنلی جدید با زمینه سفید

شایان ذکر است که اداره مهاجرت امارات در صورت نیاز می‌تواند هر کدام از مدارک فوق را مجدداً با کیفیت مورد نیاز خود درخواست نماید.

توضیحات

همه چیز در مورد ویزای توریستی امارات

راهنمای دریافت ویزای دبی

طی سالیان اخیر، کشور امارات‌متحده‌عربی و به‌خصوص شهر دبی مقصد بسیاری از ایرانی‌ها برای سیاحت و تجارت بوده است. در نتیجه، ویزای دبی نیز یکی از محبوب‌ترین ویزاهای اخذ شده توسط هم‌وطنان عزیز ما می‌باشد. 

از لحاظ گردشگری نیز امارات به طور قطع یکی از مقاصد اصلی گردشگران از سرتاسر دنیا به حساب می‌آید. به دلیل مسافت کوتاه و امکانات قابل ملاحظه در امارات، به خصوص در شهر دبی، کمتر گردشگری را در کشورمان می‌توان پیدا کرد که به این کشور سفر نکرده باشد.

هم‌وطنان ما برای ورود به کشور امارات نیازمند ویزای دبی می‌باشند که اگر به صورت اقامت بلندمدت نباشد، می‌بایست ویزای توریستی دبی را اخذ نمایند. فرآیند دریافت ویزای دبی آسان و کوتاه‌مدت است. این امر در ایران تنها توسط آژانس‌های گردشگری و کارگزاران امکان‌پذیر می‌باشد.

برای اخذ ویزا شما هیچ نیازی به مراجعه به سفارت امارات ندارید.آژانس های گردشگری و کارگزاران دبی به صورت آنلاین درخواست ویزا را از جانب شما انجام می دهند.

ویزای دبی

عموماً برای ورود به دبی با هدف توریستی، اتباع بسیاری از کشورها از جمله ایرانیان باید ویزای کوتاه مدت توریستی دریافت کنند که بسته به مدت اقامت مختلف ممکن است ۱۰ تا ۶۰ روز باشد. برخی کشورها نیاز به درخواست قبلی دارند، در حالی که برای برخی دیگر، ویزای ورود به مقصد باز است و در فرودگاه به صورت رایگان صادر می‌شود.

 

آیا سفر به دبی ویزا می خواهد؟

سیاست های امارات متحده عربی در سالیان مختلف برای کشور های جهان متفاوت بوده. اما در حال حاضر در سال ۲۰۲۳ ایرانیانی که قصد سفر و بازدید از این کشور را دارند می بایست قبل از ورود به خاک امارات متحده عربی ویزای خود را درخواست کرده و آن را دریافت کرده باشند.

ویزای دبی

قوانین جدید ویزای دبی

یکی از قوانین جدید ویزای توریستی دبی در سال جدید این است که انواع ویزای ساعتی یا ترانزیت دبی حذف شده و به جای آن باید ویزای ۱۰ روزه توریستی دبی را بگیرید.

طبق قوانین جدید ویزای توریستی دبی، در صورت رو به اتمام بودن مهلت ویزای توریستی امکان تمدید ویزا به مدت ۳۰ یا ۶۰ روز اضافی ممکن است. چنانچه گردشگران بیش از مهلت تعیین شده ویزا در خاک امارات بمانند با جریمه مواجه می‌شوند.

انواع ویزای توریستی دبی

ویزای ۱۴ روزه :ویزای ۱۴ روزه دبی یکی از پرطرفدار ترین نوع ویزا ها برای گردشگران هست.به طول معمول صدور این ویزا بین ۲ الی ۵ روز کاری زمان میبرد. اعتبار این نوع ویزا ۱۴ روز بوده و متقاضی با ورود به امارات طی این بازه زمانی، ۱۴ روز به صورت پیوسته می‌تواند در این کشور حضور داشته باشد. این نوع ویزا با پرداخت هزینه در خاک کشور امارات قابل تمدید می‌باشد.

ویزای ۱۴ روزه فوری:تفاوت مورد با ویزای عادی تنها در زمان صدور آن است که به طور معمول بین ۵ الی ۴۸ ساعت کاری به طول می انجامد. اعتبار این نوع ویزا ۱۴ روز بوده و متقاضی با ورود به امارات طی این بازه زمانی، ۱۴ روز به صورت پیوسته می‌تواند در این کشور حضور داشته باشد. این نوع ویزا با پرداخت هزینه در خاک کشور امارات قابل تمدید می‌باشد.

ویزای ۳۰ روزه (سینگل): اعتبار این نوع ویزا نیز ۳۰ روز بوده و متقاضی با ورود به امارات طی این بازه زمانی، ۳۰ روز به صورت پیوسته می‌تواتد در این کشور حضور داشته باشد. این نوع ویزا با پرداخت هزینه در خاک کشور امارات قابل تمدید می‌باشد.

ویزای ۳۰ روزه (مولتی): با این نوع ویزا طی ۳۰ روز اعتبار آن، می‌توان بیش از یک بار به خاک امارات ورود کرد. البته مجموع مدت اقامت فرد طی هر چند بار ورودش نباید بیش از ۳۰ روز شود. با صرف هزینه، این ویزا را می‌توان به مدت حداقل یک ماه دیگر در خاک امارات تمدید نمود.

ویزای ۶۰ روزه (سینگل): ویزای دوماهه یا ۵۸ روزه امارات که به صورت یک‌بار ورود صادر می‌گردد به مسافر اجازه می‌دهد طی بازه زمانی ۲ ماهه ۵۸ روز به صورت پیوسته در خاک امارات اقامت داشته باشد. یعنی مدت اعتبار و اقامت این نوع ویزای توریستی دبی یکسان است. با پرداخت هزینه و در داخل کشور امارات می‌توان این ویزا را تمدید نمود.

ویزای ۶۰ روزه (مولتی): تفاوت این ویزا با ویزای سینگل ۶۰ روزه این است که فرد دارای ویزا می‌تواند طی چند بار ورود در بازه زمانی ۲ ماهه در مجموع ۵۸ روز را در کشور امارات حضور داشته باشد. در صورت تمایل، این نوع ویزا را نیز می‌توان با صرف هزینه تمدید کرد.

مدارک مورد نیاز ویزای توریستی دبی

برای اخذ ویزای توریستی دبی، در حال حاضر تمامی مراحل آنلاین می‌باشد. همچنین نیاز به ترجمه مدارک نیست و تنها ارائه اسکن آن‌ها کافی می‌باشد.

 • اسکن رنگی از اصل پاسپورت (صفحه اول) با اعتبار حداقل ۷ ماه
 • اسکن رنگی از شناسنامه (صفحه اول)
 • اسکن رنگی از کارت ملی (هر دو طرف)
 • ۱ قطعه عکس رنگی پرسنلی جدید با زمینه سفید

شرایط دریافت ویزای توریستی دبی

طبق قوانین سفارت امارات، تمام افراد با مدارک گفته‌شده می‌توانند برای دریافت ویزای دبی اقدام کنند؛ البته پسران و دختران زیر ۱۸ سال برای سفر به امارات ملزم به داشتن یک همراه (بزرگسال از خانواده درجه یک) هستند.

قوانین محدودیت ویزا برای افراد مجرد برداشته شده و تمامی اشخاصِ بالای ۱۸ سال می‌توانند برای ویزای امارات (ویزای دبی ۲۰۲۳) اقدام کنند.

 

مدت زمان صدور ویزای توریستی دبی

ویزای توریستی دبی معمولاً به دو صورت عادی و فوری صادر می‌گردد. در حال حاضر این ویزا به نام ویزای آنلاین دبی شناخته شده و اکثر کارگزاران در دبی در اسرع وقت ویزای توریستی دبی را برای مرکز طرف قرارداد خود آماده و ارسال می‌کنند.

به طور تقریبی زمان صدور ویزای فوری دبی در حال حاضر ۵ تا ۴۸ ساعت بوده و صدور ویزای عادی به ۲ تا ۷ روز نیز می‌رسد.

 

ویزای دبی برای دختران مجرد

شرایط اخذ ویزای دبی برای دختران به این صورت است که دختران زیر ۱۸ سال نمی‌توانند به تنهایی ویزای توریستی دبی را اخذ نمایند. برخلاف آن‌ چیزی که تاکنون شنیده‌اید، هیچ مشکلی برای سفر تنهایی دختران مجرد به دبی وجود ندارد دختران بالای ۱۸ سال در صورتی که مشکلی بابت دریافت پاسپورت نداشته باشند، می‌توانند ویزای توریستی امارات، دبی را اخذ نمایند و شرط مجرد یا متاهل بودن آنان برای دریافت ویزای توریستی دبی مطرح نیست.

ویزای دبی برای افغانهای مقیم ایران

متاسفانه شهروندان کشور افغانستان نمی‌توانند از طریق آژانس‌های توریستی ایرانی اقدام به اخذ ویزای دبی کنند. ویزای دبی برای افغانهای مقیم ایران زمانی صادر می‌شود که به صورت مستقیم از طریق سفارت امارات در ایران درخواست روادید به این کشور داده شود. البته ویزای دبی برای افغانها می‌تواند توسط آژانس‌های هواپیمایی اماراتی نیز صادر شود. فراموش نکنید که تمامی مدارک شما باید توسط نهاد‌های حکومتی افغانستانی تایید شده باشند. همچنین قیمت ویزای دبی در افغانستان با سایر کشورهای دنیا تفاوتی ندارد.

 

دلایل ریجکت شدن ویزای دبی

درخواست ویزای دبی آنلاین است و نیاز به حضور فیزیکی فرد متقاضی نیست. کافی است مدارک را به کارگزار تحویل داده و منتظر نتیجه نهایی که اخذ ویزا یا رد درخواست ویزای شماست، باشید.

اداره مهاجرت امارات نیز مانند کشورهای دیگر دلایل خاصی را برای ریجکت کردن درخواست متقاضیان دارد که در اینجا به مهمترین دلایل رایج رد شدن درخواست ویزای دبی اشاره خواهیم کرد:

 • اگر شخص درخواست‌کننده ویزا، اقامت کشور امارات را در گذشته دارا بوده و بدون هماهنگی با مسئولان خاک کشور را ترک کرده باشد برای آن که درخواستش مورد قبول واقع شود باید به قسمت مهاجرت امارات رفته و دلایل ترک کشور را برای آنها ارائه کند.
 • اگر شخص درخواست‌کننده ویزا دارای سوابقی که دال بر مجرم بودن، تقلب، کلاهبرداری یا داشتن دوران محکومیت در خاک امارات باشد، درخواست ویزای او ریجکت خواهد شد.
 • اگر در گذشته شخص متقاضی ویزای توریستی امارات را دریافت کرده و در مدت تعیین زمان شده به آن کشور سفر نکرده باشد، باید به آژانس یا کارگزار اطلاع دهد تا مدارک قبلی از پرونده اش پاک شود. زیرا احتمال رد شدن درخواست بعدی شخص متقاضی بسیار بالا است.
 • اگر متقاضی ویزای دبی موفق به دریافت ویزای کار شده ولی در مدت زمان مقرر وارد خاک این کشور نشده باشد، باید به آژانس هواپیمایی یا کارگزار اطلاع داده تا مدارک قبلی در اداره مهاجرت امارات پاک شود، زیرا احتمال ریجکت شدن درخواست بعدی او بسیار زیاد است.
 • اگر در مدارک شخص درخواست‌کننده خط‌خوردگی در نام، شماره پاسپورت یا کدها وجود داشته باشد درخواست او رد خواهد شد.
 • اگر عکس شخص متقاضی واضح نباشد سیستم آنلاین سفارت آن عکس را نخواهد پذیرفت و موجب ریجکت شدن شخص متقاضی خواهد شد.
 • در صورت داشتن ویزای معتبر و اقدام مجدد برای ویزا در همان بازه زمانی، درخواست متقاضی رد خواهد شد.

استعلام ویزای دبی

دولت امارات راه‌های مختلفی را برای استعلام و پیگیری ویزای دبی در نظر گرفته تا افرادی که هنوز جواب درخواست ویزایشان نیامده است و یا می‌خواهند صدور و یا عدم صدور (ریجکت شدن) درخواست ویزای خود را بررسی کنند، بتوانند از این راه‌ها به بررسی وضعیت ویزای دبی خود بپردازند.

سایت smartservices یکی از سریع‌ترین و راحت‌ترین روش‌ها برای بررسی وضعیت ویزای دبی می‌باشد. این سایت که سایت رسمی و اصلی دولت امارات برای امور مهاجرتی، توریستی و هویتی است، این امکان را برایتان فراهم می‌آورد تا بتوانید هم وضعیت درخواست ویزا در حالت Pending را بررسی کنید در حالتی که هنوز ویزای شما صادر نشده است و یا اگر ویزا صادر شده باشد، اعتبار آن را بررسی نمایید.

قیمت ویزای دبی

ویزای توریستی دبی برای ایرانیان به صورت ۱۴ روزه یکبار ورود عادی و فوری، یک ماهه یک و چند بار ورود و دو ماهه یک و چند بار ورود صادر می‌شود. همانطور که از اسم هر ویزا پیداست، با دریافت ویزاهای یک بار ورود می‌توانید یک بار به خاک دبی وارد و تا زمان اعتبار ویزا در امارات اقامت داشته باشید. دارندگان ویزاهای چند بار ورود نیز می‌توانند با توجه به اعتبار ویزا هر چند بار که می‌خواهند به دبی سفر کنند.

قیمت ویزای دبی با توجه به نوع آن به شرح زیر می‌باشد.

نوع ویزاقیمت (درهم)
ویزای ۱۴ روزه عادی۲۹۰
ویزای ۱۴ روزه عادی کودک۹۰
ویزای ۱۴ روزه فوری۳۱۰
ویزای یک ماهه یکبار ورود۳۲۰
ویزای دو ماهه یکبار ورود۴۵۰

نظرات مشتریان

هر سوالی که دارید اینجا مطرح کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق متعلق به امارات تیکت می باشد.