امارات تیکتمجلهمهاجرتاجاره مغازه در دبی: راهنمای کامل برای انتخاب بهترین مکان و قیمت برای کسب و کار شما

اجاره مغازه در دبی: راهنمای کامل برای انتخاب بهترین مکان و قیمت برای کسب و کار شما

اجاره مغازه در دبی: راهنمای کامل برای انتخاب بهترین مکان و قیمت برای کسب و کار شما
به قلم جعفر اطمینان در شنبه 23 مارس 2024

یکی از مهم‌ترین دلایلی که باعث می‌شود افراد یک کشور را ترک کنند، می‌تواند شرایط بد کاری و اقتصادی آن کشور ‌باشد. کشور ایران در سال‌های اخیر شرایط نامساعدی را برای کار و پیشرفت داشته و همین دلیل موجب شده تا سالانه افراد زیادی به کشورهای دیگر مهاجرت کنند. یکی از بهترین شهرها برای کار که در سال‌های اخیر محبوبیت زیادی نیز پیدا کرده است شهر دبی می‌باشد.

 دبی یکی از بهترین شهرهای کشور امارات برای کار و زندگی است و شرایط منحصر به فردی را برای درآمدزایی افراد ایجاد کرده است. امروزه اجاره مغازه در دبی یا حتی خرید آن به یک امر محبوب تبدیل شده است. شرایط فوق‌العاده‌ای که فروشندگی و ارائه خدمات در این شهر دارد موجب شده تا افراد زیادی در نقاط مختلف آن نسبت به اجاره مغازه اقدام کنند.

 اگر شما هم به فکر اجاره مغازه در شهر دبی هستید تا انتهای مقاله همراه ما باشید تا این موضوع را به طور کامل برای شما بررسی کنیم.

چرا اجاره مغازه در دبی انتخاب مناسبی است؟

اولین نکته که ای باید به آن بپردازیم این است که اصلاً چرا دبی؟ کشور امارات یک کشور در حوزه خلیج‌فارس است که جزو ثروتمندترین کشورهای دنیا بوده و به عنوان دومین کشور ثروتمند جامعه عربی شناخته می‌شود. این کشور شرایط فوق‌العاده‌ای برای پیشرفت به شما ارائه می‌دهد و دلیل آن نیز موقعیت فوق‌العاده آن برای پیشرفت است.

شما می‌توانید در این کشور حتی با اجاره مغازه کوچکی در دبی نیز به درآمد بالایی دست پیدا کنید. مهاجرین و توریست‌های زیادی در شهر دبی رفت و آمد دارند که می‌توانند با استفاده از خدمات شما باعث پیشرفتتان شوند.

اجاره مغازه در دبی

بهترین مراکز خرید دبی برای سرمایه‌گذاری

به فکر اجاره مغازه در دبی هستید باید علاوه بر بررسی شرایط کار در این شهر، یک منطقه یا پاساژ را برای اجاره مغازه انتخاب کنید. پس از این که وارد شهر دبی شوید، با حجم عظیمی از مراکز خرید و پاساژهای فراوان مواجهه خواهید شد. همین موضوع نیز باعث شده تا مغازه‌های مختلفی برای اجاره در دسترس شما باشد.

این امکان برای شما عزیزان وجود دارد تا در هر کدام از مراکز خرید این شهر مغازه‌ای را با قیمت مناسب اجاره کرده و کسب و کار خود را در آن آغاز کنید. مهم‌ترین مراکز خریدی که در این شهر وجود دارند و بهترین نقطه برای اجاره مغازه هستند شامل موارد زیر می‌باشند:

مرکز خرید العین

یکی از مشهورترین مراکز خریدی که می‌توانید در شهر دبی پیدا کنید مرکز خرید العین است. این مرکز خرید را می‌توان یکی از بهترین اماکن برای اجاره مغازه در دبینام‌گذاری کرد. دلیل این موضوع فرصت‌های منحصر به فردی است که در این مرکز خرید وجود دارد.این مرکز خرید کار خود را در سال 2001 آغاز کرد و توانسته به یکی از قوی‌ترین مراکز برای تفریح و خرید تبدیل شود.

 مساحت این مرکز خرید حدود ۲.۵ میلیون فوت مربع است که حدود 350 عدد از معروف‌ترین فروشگاه‌های جهان درون آن قرار گرفته‌اند. علاوه بر این موضوع بیش از 60 کافه و رستوران شیک و لاکچری در این مرکز خرید موجود هستند که محبوبیت آن را برای توریست‌ها و ساکنین شهر دبی بهتر کرده است.

مرکز خرید الغریر

بعید است که مراکز خرید مهم شهر دبی زندگی جستجو کرده باشید و نام مرکز خرید الغریر به چشمتان نخوده باشد. یکی از خاص‌ترین مراکز خریدی که در شهر دبی وجود دارد و برای اجاره مغازه در شهر دبی بهترین انتخاب می‌باشد، مرکز خرید الغریر است که بیش از 300 برند بین‌المللی در آن فعالیت می‌کنند.

 یکی از مهم‌ترین محصولاتی که در این مرکز وجود دارند محصولات آرایشی و بهداشتی هستند. به همین دلیل با راه‌اندازی یک مغازه محصولات آرایشی می‌توانید سودی کلان از این موضوع کسب کنید.

برجمان سنتر دبی

برجمان سنتر

یکی دیگر از بهترین مراکز خرید که برای سرمایه‌گذاری و اجاره مغازه در دبیمی‌تواند انتخابی مناسب و هوشمندانه حساب شود مرکز خرید برجمان سنتر می‌باشد. این مکان قدیمی‌ترین مرکز خرید در دبی است و همین امر باعث این شده تا فروشگاه‌های مختلف و با قدمتی در این مرکز یافت شوند.

با استفاده از 200 مغازه، بهترین مراکز تفریحی و رستوران‌های متنوع این مرکز توانسته محبوبیت زیادی را بین توریست‌ها و ساکنین شهر دبی جذب کند. در صورتی که می‌خواهید یک مغازه خوش‌قیمت و زیبا را در یکی از بهترین مراکز خرید دبی اجاره کرده یا بخرید، مغازه‌های این مرکز می‌توانند بهترین انتخاب برای شما عزیزان باشند.

مرکز خرید دیره دبی

دیره سیتی‌سنتر

اگر به دنبال این هستید که اجاره مغازه در دبی را در یک مرکز خریدی که برندهای مشهور را در کنار برندهای ارزان‌قیمت ارائه می‌دهد انجام دهید، پیشنهاد می‌کنیم که به دیره سیتی‌سنتر نیز فکر کنید. این مرکز خرید را می‌توان از محبوب‌ترین مراکز خرید در دبی نام‌گذاری کرد.

 در این مرکز خرید می‌توانید برندهای معتبر و گران قیمتی را خریداری کنید. از طرف دیگر محصولاتی ارزان‌قیمت و سوغاتی‌های محلی شهر دبی نیز در این مرکز یافت می‌شوند. به طور کلی قیمت مغازه‌های این مرکز بسیار گران نیست و به دلیل موقعیت فوق‌العاده‌اش می‌تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.

فستیوال سیتی دبی

فستیوال سیتی

یکی از خاص‌ترین مراکز خریدی که می‌توانید در شهر بزرگ و پیشرفته دبی پیدا کنید دبی فستیوال سیتی می‌باشد. دبی فستیوال سیتی یکی از بهترین مراکز خرید در شهر دبی است که به صورت پیوسته بوده و از 600 مغازه، 100 رستوران و کافه و مراکز تفریحی تشکیل شده است.

 ترافیکی که در این مرکز خرید رفت و آمد دارند بسیار بالا است و همین امر نیز موجب شده تا افراد زیادی به دنبال اجاره مغازه در دبی فستیوال سیتی باشند. در این فروشگاه برندهای بین‌المللی زیادی یافت می‌شوند و این امر نشان‌دهنده اهمیت آن می‌باشد.

بلوار برج های دبی

بلوار برج‌های امارات

از دیگر مراکزی که می‌تواند بهترین انتخاب برای خرید یا اجاره مغازه در شهر دبی باشد، بلوار برج‌های امارات است. این نقطه از شهر زیبا و مهم دبی یکی از بهترین نقاطی است که افراد زیادی در آن به دنبال اجاره مغازه هستند. در صورتی که می‌خواهید مغازه‌ای خاص و شیک اجاره کرده و فروش بالایی را از آن کسب کنید پیشنهاد می‌شود که مغازه‌های این منطقه را به طور کامل بررسی کرده و بهترین آن‌ها را انتخاب کنید.

مرکز خرید ابن بطوطه دبی

مرکز خرید ابن بطوطه

اگر می‌خواهید اجاره مغازه در دبی را در یکی از مهم‌ترین و خاص‌ترین مراکز خرید دبی انجام دهید پیشنهاد ما این است که حتماً مغازه‌های مرکز خرید ابن بطوطه را مورد بررسی دقیق قرار دهید. مرکز خرید ابن بطوطه یکی از خاص‌ترین مراکز خرید در شهر دبی است که زیبایی‌های زیادی داشته و به همین دلیل توانسته توریست‌ها و ساکنین زیادی را به خود جذب کند. در این مرکز خرید علاوه بر مغازه‌های فراوان، رستوران و مراکزی برای تفریح کودکان و نوجوانان نیز در نظر گرفته شده است. طراحی مغازه‌ها و ظاهری این مرکز خرید در دبی بسیار خاص است.

مرکز خرید دبی

مرکز خرید امارات

خاص‌ترین، مهم‌ترین و بزرگ‌ترین مرکز خریدی که در شهر دبی یافت می‌کنید مرکز خرید امارات است. این مرکز خرید که از مغازه‌های خاص و مختلفی تشکیل شده اهمیت زیادی برای برندها و فروشنده‌ها دارد و در دبی بسیاری از افراد هستند که در آن نسبت به خرید مغازه علاقه نشان می‌دهند.

تعداد مغازه‌های این مال بیش از 200 عدد است که هر کدام دارای متراژها بالا بوده و جذابیت‌های منحصر به فردی برای خریداران دارند. می‌توانید از شهرت این مرکز خرید به عنوان یک مزیتی برای پیشرفت کسب و کار خود استفاده کنید.

دبی مال

دبی مال

بهترین مرکز خریدی که در دنیا وجود دارد دبی مال می‌باشد. فرقی نمی‌کند که در کدام قسمت از دنیا زندگی می‌کنید؛ دبی مال بزرگ‌ترین مرکز خرید در دنیا است که برای هر کسی جذاب بوده و هر انسانی که قصد اجاره مغازه در دبی را دارد، حتماً به مغازه‌های خاص، لاکچری، بزرگ و زیبای این مرکز خرید فکر کرده است.

 در صورتی که بودجه بالایی برای اجاره مغازه دارید، دبی مال بهترین انتخاب برای شما است. این مرکز خرید اولین جایی است که توریست‌ها برای خرید به آن سر می‌زنند. همین امر نشان‌دهنده اهمیت آن و فرصت‌های فوق‌العاده‌ای است که در اختیار فروشندگان قرار می‌دهد.

مغازه طلا و جواهر در دبی چگونه است؟

یکی از مهم‌ترین سؤالاتی که افراد از ما می‌پرسند این است که آیا مغازه طلا و جواهرات در دبی ارزش راه‌اندازی دارد یا خیر؟ در صورتی که می‌خواهید یک کسب و کار فوق‌العاده موفقی که سود زیادی نیز به شما می‌دهد داشته باشید، طلافروشی یکی از بهترین کسب و کارها می‌باشد.

مشتریان زیادی در دبی به دنبال خرید طلا هستند. شما می‌توانید با قراردادن رنج متفاوتی از طلاهای ارزان‌قیمت و اعلا، مشتریان زیادی را به مغازه خود جذب کنید. پس می‌توان اجاره مغازه در دبی به صورت طلافروشی را یکی از بهترین راه‌های کسب سود در این کشور دانست.

سخن پایانی

کسب و کار در دبی یکی از محبوب‌ترین اموری است که مهاجرین به آن می‌پردازند. درآمد بالایی که این کشور دارد موجب شده تا امروزه افراد زیادی نسبت به اجاره مغازه در دبی اقدام کنند. برای این که یک مغازه خوب در این شهر اجاره کنید باید نکات مهمی را بررسی کنید که مهم‌ترین آن‌ها را در این مقاله برای شما ارائه دادیم. شما می‌توانید با استفاده از این اطلاعات به‌راحتی یک مغازه در شهر دبی اجاره کرده و کسب و کار خود را آغاز کنید.

سوالات متداول به همراه پاسخ
Frequently asked questions with answers
نظر و پرسش خود را به اشتراک بگذارید
Share your opinion and question
نیاز به راهنمایی دارید؟
آماده پاسخگویی به سوالات شما هستیم
021 - 9130 65 87
برای اتصال به واتساپ کلیک کنید
قصد سفر به دبی دارید؟
خرید و رزرو تفریحات و تور دبی در ایران
اینجا کلیک کنید
اجاره خودرو ارزان در دبی
بهترین قیمت و خدمات را از ما بخواهید
اینجا کلیک کنید
logo
تلفن پشتیبانی: ۰۲۱-۹۱۳۰۶۵۸۷
آدرس پشتیبانی: استان سمنان، شهرستان شاهرود، خیابان ۲۲ بهمن، پاساژ ولیعصر طبقه اول پلاک ۱۳
airapassengerRightsstateAirlineenamad
© کلیه حقوق این سرویس محفوظ و متعلق به امارات‌تیکت می‌باشد.
Version 2.38.8